Výrobky a služby

Chladicí technologie

Společnost REKO Praha, a.s. vyrábí, dodává a montuje komplexní sortiment chladicí technologie pro chladicí věže všech typů. Tým vyškolených pracovníků je schopen řešit i atypické požadavky zákazníků. Společnost disponuje výpočetním softwarem a zkušenostmi na výpočet tepelně technických parametrů chlazení a provést tak návrh přesně dle potřeb zákazníka. Při výrobě všech komponent je kladen maximální důraz na kvalitní zpracování.

Nabízíme Vám:

  • Chladicí výplň
  • Rozstřikovací trysky
  • Odlučovače kapek
  • Potrubí rozvodu vody
  • Potrubí zimního ostřiku
  • Difuzory ventilátorových chladicích věží
  • Motory pro pohon ventilátorů
  • Axiální ventilátory

 

Mikrochladiče

Firma REKO PRAHA dodává malé atmosférické chladiče určené k ochlazování vody v menších chladicích okruzích. Jeho konstrukci tvoří sklolaminátová skříň sestávající ze tří dílů. Spodní díl vytváří nádrž ochlazené vody. Ve stěnách nádrže jsou vytvořeny otvory pro nasávání vzduchu, chráněné nerezovými žaluziemi, které zabraňují rozstřiku vody mimo chladič. Ve střední části mikrochladiče je umístěna chladicí technologie. Horní díl pak obsahuje axiální sací ventilátor zajišťující proudění vzduchu proti směru toku vody, protékající chladicí výplní. Ventilátor je poháněn elektromotorem připevněným k nosnému rámu v difuzoru, který v horní části ukončuje těleso chladiče.

Mikrochladič je vybaven elektrickým rozvaděčem, ve kterém je zároveň osazena jednotka regulace a měření.

Tyto mikrochladiče jsou typovým výrobkem, vyrábíme dva základní typy:

MACH – R 20 pro max. průtok 20 m3/hod a MACH – R 60 pro max. průtok 60 m3/hod.

Výroba betonářské výztuže

Společnost REKO Praha, a.s. disponuje vlastní výrobnou betonářské výztuže v Benátkách nad Jizerou. Jedná se o moderní výrobní objekt s možností výroby výztuže pro externí zákazníky. Skladem je běžně držena betonářská výztuž profilů 8 až 25 mm.

Kontakt:
Ing. Tomáš Kolařík, výrobní ředitel
Email.: t.kolarik@reko-praha.cz

Adresa: Areál fy Tyrolit
Tovární ulice
Benátky nad Jizerou
Mapa: Najdete nás zde
Souřadnice GPS : Loc: 50°17’33.186″N, 14°50’0.701″E

Servis chladicích věží

Při provozu chladicích věží je na těchto zařízeních vyžadováno provádění údržby a servisu pro zajištění bezproblémového chodu. Společnost REKO PRAHA je schopná provozovatelům těchto zařízení výrazně snížit náklady na údržbu chladicích věží uzavřením servisních smluv. V těchto kontraktech je stanoven plán údržby zařízení a vyškolení pracovníci jsou v dohodnutých termínech schopni provést veškeré opravy, revize a údržbu zařízení včetně dodání potřebných náhradních dílů.

Ubytovací služby

Naše společnost provozuje ubytovací zařízení v Kadani. Více informací o ubytování je na samostatných stránkách www.ubytovna-kadan.cz.